Erfbelasting Aangifte 2027 (NT21_20270217) v03
Release Notes
Op deze pagina kunt u het ZIP-bestand downloaden met de producten voor Erfbelasting Aangifte 2027.
In het ZIP-bestand treft u ook het Productoverzicht aan.
Bijzonderheden
Het document Fiscale jaargegevens Erfbelasting en Schenkbelasting 2027 bevindt zich momenteel in conceptfase. Op 12 november 2026 vindt de stemming plaats in de Tweede Kamer. Naar aanleiding van de uitkomst hiervan wordt zo spoedig mogelijk een definitieve versie gepubliceerd.
Download
Versiehistorie
| Versie | Datum | Toelichting |
|---|---|---|
| 03 | 16-10-2026 | In de categorie Servicedocumenten is toegevoegd: -Fiscale jaargegevens Erfbelasting en Schenkbelasting 2027_CONCEPT Zie Bijzonderheden |
| 02 | 12-07-2026 | In de map Bericht- en gegevensspecificatie is vervangen: - GSP_Erf Aang_2027_2_NT-stroom aangifte erfbelasting In de map Servicedocumenten is toegevoegd: - Verschillen_Erf_Aang_2027_2_tov_2026_4 In de map Known Errors is vervangen: - Known_error_list Erf Zie Bijzonderheden |
| 01 | 06-05-2026 | (P)review versie van Erfbelasting Aangifte 2027 (NT20.1) v01 Zie Bijzonderheden |
Koppelvlakinformatie
Digipoort Koppelvlak WUS
In de documentatieset van Logius is beschreven hoe de services van Digipoort moeten worden aangeroepen. De details van elke service zijn beschreven in de servicebeschrijvingen. Meer informatie over Digipoort Koppelvlak WUS is te vinden op de website van Logius en op de Aansluit Suite Digipoort.