VPB Voorlopige Aanslag 2026 (NT20_20251210.a) v02
Release Notes
Op deze pagina kunt u het ZIP-bestand downloaden met de producten voor (het verzoek en wijziging van) de Voorlopige Aanslag 2026 van de Vennootschapsbelasting (VPB).
In het ZIP-bestand treft u ook het Productoverzicht aan.
Download
Versiehistorie
Versie | Datum | Toelichting |
---|---|---|
02 | 04-09-2025 | In de categorie Serviceberichten is vervangen: - Mapping_VA-VPB_2026 - Formula VPB VA 2026 – NT20_20251210 In de categorie Testvoorzieningen is toegevoegd: - Specificaties VTS VPB VA 2026 NT20_20251210.a Zie Bijzonderheden |
01 | 16-05-2025 | Publicatie VPB Voorlopige Aanslag 2026 (NT20_20251210.a) v01 |
Bijzonderheden
Met in gang van de NT20 is voor de Omzetbelasting, als één van de eerste stromen, een aantal technische zaken veranderd. Lees het volledige bericht Twee nieuwe ontwikkelingen voor XBRL-berichtstromen. Om die reden stellen we een alfa versie beschikbaar in de VTS. De VTS kan gebruikt worden om alvast te testen of de structuur van de berichten voldoet aan de taxonomie. De Formula's (Guidelines, zachte controles) zijn al wel in de VTS opgenomen, maar nog niet volledig door ons getest.
Koppelvlakinformatie
Digipoort Koppelvlak WUS
In de documentatieset van Logius is beschreven hoe de services van Digipoort moeten worden aangeroepen. De details van elke service zijn beschreven in de servicebeschrijvingen. Meer informatie over Digipoort Koppelvlak WUS is te vinden op de website van Logius en op de Aansluit Suite Digipoort.